Support Us : companyname@mail.com

EMAIL

info@aracseramik.com

Bizi Arayın

0(532)586 25 39

Biz Sizi Arayalım


Blog

oto seramik kaplama

Araç boya yüzeyinde oluşabilecek doğal ve endüstriyel tahribatları önlemek amacıyla geliştirilmiş olan bu ürün ve özel tatbik tekniği QUARTZ tarafından eğitilmiş, sertifikalı araba koruma teknik mensupları tarafınca araçlara profesyonelce uygulanır.

Aracınızın boyası uygulama hemen sonra, olumsuz doğa koşullarının meydana getirebileceği(hava kirliliği, çamur, asit yağmurları vb.) etkilerden tam anlamıyla korur. Yapılan uygulama ağaç reçinelerinin, kuş dışkılarının ve böcek yapışmalarının ihtiva ettiği asit türlerinin boya yüzeyinde yapacağı tahribatın tesirini geciktirir. Ayrıca QUARTZ seramik kaplama işlemi sayesinde güneşin zararlı ultraviyole ışınlarının araç yüzeyinde oluşturacağı matlaşmayı da engeller.

QUARTZ seramik kaplama’nın üstün özellikleri

1.       Garanti süresi 36 aydır.

2.       QUARTZ seramik kaplama esnek bir yapıya sahiptir.

    Araç kaplama uygulamalarında güneş, yağmur, kar benzer biçimde hava şartlarından kaynaklanan ısı değişiklikleri genleşmelere neden olduğunda boya ve vernik katlamaları çatlamaktadır. QUARTZ seramik kaplamanın elastik yapısı ise tıpkı aracın orijinal verniği şeklinde elastik bir yapıya sahip olduğundan kapladığı yüzey ile birlikte hareket eder. Böylece uzun zaman dayanabilen bir koruma oluşturur.

3.      QUARTZ seramik kaplama insan sağlığına ve çevreye zarar vermediğine ait sertifikalıdır. özellikle ürünün uygulanması esnasında uygulayan usta ve çevreındaki diğer personel ürünü solumakta ve ürüne dokunmaktadır. Kimyasal karışım içeriğine haiz olan bu ürünün insan sağlığına ve ortama zarar vermemesi çok önemlidir. QUARTZ’ın bu ürününün insan sağlığına zarar vermediği kontrol sonuçlarıyla kanıtlanmış olup sertifikasyona bağlanmıştır.

4.      QUARTZ seramik kaplama yüzeysel çizikleri dolduran, örten ve kaplayan bir özelliğe sahiptir. Seramiğin yüzeyine sürülen sır kaplama benzer biçimde QUARTZ seramik kaplama da örtücü ve kaplayıcı özelliğe haizdir.

QUARTZ seramik kaplama’nın avantajları

·  florin içermeyen biçimül
·  ekstra pürüzsüzlük ve parlaklık
·  elastik boya yüzeyi
·  yoğun, derin parlaklık ve uzun süreli koruma
·  çizik doldurma ve kapatma etkisi
·  36 ay boyunca boya ve parlaklığı sakınan kaplama
QUARTZ araç seramik kaplama uygulaması ortaklar otomotivde uygulanır